Kontroluj swój biznes

Franczyza daje niepowtarzalną okazję do kontrolowania własnego biznesu od momentu otwarcia. Rozbudowany system raportowania zapewnia łączność z restauracją 24 godziny na dobę.

Inwestycja początkowa

Posiadanie własnego biznesu oznacza również inwestowanie w jego rozwój. Nasze wsparcie i doświadczenie pomagają minimalizować ryzyko Twojej inwestycji.

Róznorodność lokalizacji

Wpłyń na swoją inwestycję poprzez wybór powierzchni lokalizacji – zbuduj restaurację w nietypowym miejscu, otwórz SUBWAY® Cafe albo restaurację z Drive-Thru.

Co jest naszym obowiązkiem?

Know-how

Biznes franczyzowy to Know-how, który się sprawdził oraz pomaga Tobie skoncentrować się na najważniejszych aspektach biznesu, nie tylko jak wypiec chleb czy zorganizować zespół. Chętnie podzielimy się swoim doświadczeniem, zdobytym przez 50 lat!

Trening i narzędzia

Nasz koncept franczyzowy składa się z wielu cennych narzędzi, a kompleksowe dwutygodniowe szkolenie przygotuje Cię do każdej sytuacji w prowadzeniu restauracji oraz da pełen obraz złożoności koncepcji. Filmy szkoleniowe i podręczniki wyszkolą Twoją załogę, system raportowania pozwoli nadzorować poprawność współczynników restauracji, baza danych online pozwoli na łączność z nią przez 24 godziny na dobę.

Marketing

Ważną częścią know-how jest promowanie swojej restauracji. Jest to najbardziej kreatywna część prowadzenia biznesu, która zaangażuje Cię we współpracę z lokalną społecznością, sięgając po nowych klientów. Nasz zespół marketingowy jest codziennie przygotowany aby ocenić Twoje pomysły i oszacować jakie najlepiej zadziałają dla Twojej restauracji. Nasze krajowe działania marketingowe pomagają budować świadomość marki oraz zwiększają liczbę klientów.

Wsparcie

Niektóre nasze restauracje są prowadzone 24 godziny na dobę i dlatego nasze wsparcie także nie ma limitów. Franczyzobiorcy mogą zawsze porozmawiać z prawdziwą osobą w przypadku wątpliwości. Nasi konsultanci terenowi odwiedzają restaurację raz w miesiącu wskazując możliwości udoskonalenia prowadzenia biznesu, a nasze lokalne biuro jest w stanie rozwiązać wszelkie problemy.  Współpracujemy z biurami w różnych strefach czasowych, a nasza dostępność wykracza poza regularny czas pracy.

Jakie są Twoje obowiązki

Prowadź swoją restaurację

Biznes franczyzowy jest biznesem jak każdy inny, a Ty będziesz jego właścicielem. Odpowiedzialność powinna dać Tobie motywację aby prowadzić restaurację na najwyższym poziomie oraz możliwość rozwijania się w rodzinie SUBWAY®. Nigdy nie zapomnij o naszym wsparciu, ale traktuj biznes jak swoją własną inwestycję i przedsięwzięcie!

Pasja i ciężka praca

Nasi franczyzobiorcy nie mają ograniczeń co do spędzonego czasu w restauracjach. Ważne są wyniki osiągane przez Ciebie i Twój zespół. Swoją pasję z łatwością przekażesz zespołowi i skoncentrujesz się na prowadzeniu restauracji oraz rozwoju biznesu.

Inwestycja początkowa

Każda franczyza powinna minimalizować ryzyko Twojej inwestycji. W SUBWAY® pomagamy w doborze najlepszej lokalizacji, wystroju, odpowiednim układzie restauracji i oczywiście w wyborze strategii w jaki sposób przyciągnąć klientów. Twoja inwestycja powinna wzbudzać u Ciebie poczucie komfortu. Nasi franczyzobiorcy nie podejmują decyzji bez uprzedniego planowania biznesu oraz odpowiedniego przygotowania.

Ciesz się swoimi zarobkami

Biznes jest po to aby pogodzić Twoje, często zróżnicowane, potrzeby zarobkowe. Zanim otworzysz restaurację SUBWAY®, jesteś dobrze przygotowany na to, jak biznes może się ukształtować. Razem możemy zastosować narzędzia abyś osiągnął swoje cele. Firma SUBWAY® zdecydowanie nie ogranicza Twojego biznesu!

Chcesz się dowiedzieć więcej? Pobierz broszurę informacyjną franczyzy Subway!

Chcę pobrać broszurę.